- + Aktualności
Film promocyjny CBIMO na YouTube (4-08-2013) Zachęcamy do zapoznania się z  nowym filmem reklamowym o CBIMO  dotyczącym oferty badawczej centrum przygotowanym przez p. Dr inż. Katarzynę Sobecką we współpracy z RCIiTT w ramach programu NCBiR "Kreator...Szkolenie dot. urządzenia DMA Q800 i reometru AR-G2 (18-05-2013) W dniach 15 - 17 maja 2013 r. w laboratoriach CBIMO (ZUT) odbyło się szkolenie z możliwości wykorzystania aparatury badawczej - DMA Q800 i reometru AR-G2, którą dysponuje Centrum. Szkolenie przeprowadził p. Michael...Nagroda w konkursie Prezydenta Miasta Szczecina dla p. Dr Katarzyny Sobeckiej (10-05-2013) W piątek 10 maja br. w Muzeum Techniki i Komunikacji Zajezdni Sztuki przy ul. Niemierzyńskiej w Szczecinie nastąpiła ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Busoli Biznesu i wyróżnień za 2012 rok....Prezentacja urządzeń firmy RETSCH na terenie CBIMO (17-05-2013)   W dniu 17 maja 2013 r. na terenie CBIMO obyła się prezentacja  sprzętu laboratoryjnego firmy Retschw swoim mobilnym laboratorium. Podczas prezentacji była możliwość nie tylko zapoznanai się z szeroką ofertą...Zaproszenie na prezentację urządzeń firmy RETSCH na terenie CBIMO (17-05-2013) Dnia 17 maja 2013 r. firma Retsch planuje prezentację na terenie CBIMO (ZUT) sprzętu laboratoryjnego w swoim mobilnym laboratorium. Podczas prezentacji będzie możliwość nie tylko zobaczenia wielu urządzeń, ale również...

POIG 2.2 - Budowa CBIMO

polska | english